Jdi na obsah Jdi na menu
 


Listopad-prosinec 2012

20. 12. 2012

Hlásíme se po dlouhé době ...

 

S nadšením chodím do školky jen bohužel celkem často zápasím s různýmy chorobami. Ve školce jsem díky tomu zmeškal společné focení, mikulášskou a dokonce i vánoční besídku. Chjooo, ale vánoce doma jsem si naštěstí užil bez bacilů. 

Mikuláš s čertem k nám letos nakonec zase nedorazil, aby od nás asi něco nechytil, a tak poslal alespoň balíčky. Já dostal nějaké cukrovinky a takové super malé autíčko na ovládání.

 

Hlavně jsem stačil napsat ježíškovi podrobný dopis i s mapkou, aby nezabloudil a naše dárky nedonesl třeba někomu jinému.

img_8396.jpg

Před vánocemi jsem mamince pomáhal s vánoční výzdobou a na štědrý den se zdobením stromečku. Letos nám ježíšek poslal moooc krásný a hlavně menší, tak se nám do obýváku krásně vešel. 

 Celý den maminka pobíhala v kuchyni a připravovala štědrovečerní večeři a já se nemohl dočkat večera. Byli jsme se i odpoledne na chvilku projít, aby jsme se trošku provětrali.

Konečně už se setmělo a my jsme se šli všichni na ten vyjmečný večer svátečně obléknout. Kubíkovi se to moc nelíbilo a pořádně kňoural. Už jsme konečně všichni oblečení a maminka hlásí, že je vše připraveno a můžeme zasednout k večeři. Huráááá!!! Kubíček jíst nechtěl, a tak ho nakonec tatínek donesl do postýlky, aby alespoň my se mohli v klidu najíst. Je po večeři a my s tatínkem se přesouváme do pokojíku, kde Kubíček usnul, protože byl unavený.  Maminka ještě uklidila nádobí a spěchala za námi, aby k nám mohl přijít ježíšek. Ještě jsme museli vzbudil Kubíka, aby to všechno nakonec neprospal a chvilku po té se začalo z obýváku ozývat zvonění.

Jééééé ... ježíšek je tuuuu!!!

Běželi jsme všichni do obýváku, kde už svítil stromeček a podm bylo spousta dárků. Já jsem se hned pustil do rozdávání, protože nikdo jiný se k tomu neměl. A co jsem všechno dostal???

Knížky, karavan s loďkou, pirátský dalekohled,pásku na oko a prsten, elektrickou mašinku a jako největší dárek spolu s Kubou jsme dostali dřevěnou vláčkodráhu. Tatínek dostal autíčko na ovládání, a tak jsme spolu dělali závody.

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Listopad-prosinec 2012